Jesteś tutaj
Start > Tematy wybrane > T32 – mój dziennik pokładowy…

T32 – mój dziennik pokładowy…

Słowem wstępu
Niesamowita historia, bynajmniej taką mam nadzieję ;), którą będę tutaj spisywał dotyczyć będzie zalet jak i nieprzyjemności z użytkowania samochodu X-Trail (T32). Będą to moje osobiste przemyślenia, spostrzeżenia i porównania. Nie każdy musi się zgodzić, więc konstruktywna krytyka i ubogacające dyskusje będą mile widziane :)
Z góry zakładam również brak utajania czegokolwiek przed Wami… opisywać będę również przygody z trasy, spotkania z serwisem, moje drobne poprawki i ewentualne modyfikacje niektórych rzeczy.
Dlaczego tworzę coś takiego? Tekst ten będzie przeznaczony szczególnie dla tych, którzy stoją na rozstaju przed ciężkim wyborem nowego autka, którym mógłby właśnie T32 być. Chcę zebrać w jednym miejscu, wszystko to czym jest ten samochód, szczególne dla ludzi takich jak ja, którzy z Nissanem mają pierwszy raz styczność (w zasadzie sam do tej marki potrzebowałem się przekonać :) wybór uważam za słuszny).

Oczywiście zanim powstanie nam tu coś więcej musi minąć sporo czasu. Nie wszystko da się stworzyć natychmiast, a złych przygód chciałbym mieć jak najmniej.

Najlepiej wcale, czego Wam i oczywiście sobie życzę

@Crith

Czytaj na Forum >

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top