Jesteś tutaj
Start > NISSAN Press > Nowe oblicze Nissana Navara. Wersja specjalna N-Trek

Nowe oblicze Nissana Navara. Wersja specjalna N-Trek

Praktyczny, komfortowy i wytrzymały. Nissan Navara to ceniony przez kierowców pick-up, który dzięki swojej wszechstronności doskonale sprawdza się zarówno podczas transportu przedmiotów o dużych gabarytach, jak i rodzinnego wyjazdu na wakacje. Z myślą o osobach poszukujących wysokiej klasy samochodu w przystępnej cenie, marka przygotowała specjalną wersję Navara N-Trek, która w cenie 137 200 złotych oferuje kierowcom szeroki pakiet wyposażenia.

Konieczność transportu elementów budowlanych o masie nieprzekraczającej jednej tony lub zabrania ze sobą na holu łódki lub przyczepy kempingowej – tego typu zróżnicowanym zadaniom sprostają jedynie pojazdy typu pick-up, a jednym z czołowych przedstawicieli tego segmentu rynku jest Nissan Navara. Dzięki zastosowaniu szeregu inteligentnych rozwiązań zapewniających zarówno sprawność terenową, jak i wysoki komfort podróży w trasie, to auto idealne zarówno do pracy, jak i wyjazdów poza miasto.

Bazująca na wersji N-Connecta limitowana edycja N-Trek jest dostępna w kolorach białym perłowym i metalizowanym zielonym. Standardowe wyposażenie modelu zostało wzbogacone m.in. o nawigację z dotykowym ekranem, kamery cofania oraz 18-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Dodatkowo, silnik diesla o pojemności 2,3 litra i mocy 160 KM połączony z 7-biegową automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4 sprawia, że model oferuje doskonale sobie radzi na drodze, bez względu na teren, po którym się porusza. Bez zmian pozostała oferowana przez Nissana fabryczna gwarancja na 5 lat lub 160 000 kilometrów, z możliwością przedłużenia do nawet 250 000, co jest szczególnie ważne z racji na specyfikę zadań, z którymi na co dzień mierzą się pojazdy typu pick-up.

Nissan Navara wyróżnia się na tle konkurencji niższym poziomem hałasu i wibracji podczas jazdy. W swojej klasie może się poszczycić także najniższym zużyciem paliwa i długą przestrzenią ładunkową. Dzięki tylnemu zawieszeniu wielodrążkowemu, komfort jazdy nie odbiega od tego w samochodzie osobowym. W rezultacie jest to doskonały wybór dla profesjonalistów pracujących w branży budowlanej lub rolnictwie, których codzienne obowiązki wymagają transportu elementów o znacznych gabarytach, a którzy w weekend pragną zabrać rodzinę poza miasto i odbyć tę podróż w komfortowych warunkach” – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

Wersja N-Trek stwarza również możliwość personalizacji wybranych elementów samochodu, co w przypadku pick-upa ma szczególne znaczenie ze względu na konstrukcję auta pozwalającą na odkrycie lub całkowite zakrycie przestrzeni załadunkowej. W tym względzie Nissan oferuje dwa warianty dodatkowych akcesoriów do wyboru: pakiet dostępny za 7 000 złotych z rolowaną osłoną połączoną ze stylizowaną przednią rurą ze stali nierdzewnej Chrome oraz plastikową nakładkę ochronną tylnej klapy i plastikową wyściółkę skrzyni. Natomiast droższy wariant akcesoriów, dostępny w cenie 10 000 złotych, oprócz wspomnianych elementów zawiera także hardtop w wersji premium.

 

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top