Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > KONKURS FOTO “Mój Nissan w obiektywie!”

KONKURS FOTO “Mój Nissan w obiektywie!”

KONKURS „MÓJ NISSAN W OBIEKTYWIE” 

 Mamy dla was konkurs fotograficzny! Nagrodą główna jest komplet olejów i płynów do Waszego auta (olej silnikowy, olej przekładniowy, płyn hamulcowy – ilość według pojemności danego auta). Konkurs dzielimy na dwie proste kategorie: 

 

Najładniejszy krajobraz z Waszym Nissanem ( tematyka w pełni dowolna  ) 

Najbardziej hardcorowe zdjęcie z waszym Nissanem (pojęcie słowa “hardcorowe” do indywidualnej interpretacji  )  

Zasady są proste, konkurs trwa 1 miesiąc, fotki wrzucacie pod naszym wpisem. Każdy użytkownik może wrzucić po jednym zdjęciu na każdą kategorię (czyli 2). Wygrywa jedna fotografia w każdej kategorii. W naszej komisji oceny zdjęć znajdą się światowej klasy eksperci ds. sztuki fotografii pod przewodnictwem Pana Marcina Pollo (Marcin opowiada o Rock Oil podczas Raceism 2k17).  

Zwycięzców wyłonimy na forum i skontaktujemy się z nimi w wiadomości prywatnej, także sprawdzajcie wasze skrzynki. Wyniki ogłosimy 23 czerwca w tym wątku! 

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wykorzystanie zdjęcia w materiałach reklamowych i promocyjnych marki Rock Oil zwłaszcza w media społecznościowych, stronie internetowej, materiałach drukowanych i realizacjach video. Zamieszczenie zdjęcia w niniejszym wątku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie fotografii w celach promocyjnych.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top