Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > [J11 po lifcie] Hak do przyczepki

[J11 po lifcie] Hak do przyczepki

5 godzin temu, Pavllo napisał:

Mam taki sam hak-przynajmniej tak samo wygląda. 

Mam też przyczepę lekką (do 750kg) i nic nie haczy, nic nie obciera i nic nie trzeba kombinować, aby ją podpiąć – może masz jakąś starą(inne normy wymiarowe?) albo samoróbkę? To mi wyglada na problem z dyszlem przyczepy. 

Natomiast wyjmowanie zaślepki oraz haka-owszem haczy rant zderzaka, ale ja mam hak na stałe wpiety wiec mi to nie przeszkadza-inaczej musieliby podciac zderzak – szkoda go niszczyć … 

No prawdą jest, że to nie jest to najnowsza przyczepka tylko kilkudziesięcioletnia przyczepka z Rosji i ma inny zaczep, ale nigdy nie miałem z nią problemu w innych samochodach i na hakach stałych i na wyciąganych. A z tym, że haczy to mnie bardzo denerwuje nie po  to wydaje 100000 zł, żeby takie coś się  działo, ktoś to po prostu fatalnie zaprojektował, albo jest źle zamontowane. Mógłbyś wstawić zdjęcie swojego hak z miarą i pokazać jaka jest przerwa pomiędzy kulą, a zderzakiem? W załączniku podsyłam poglądowe zdjęcie przyczepki, to nie moja, ale wygląd i zaczep właśnie taki.

5 godzin temu, Brzyk napisał:

Nie znam się ale mam w Suzuki hak na stałe.
Mam na tyle Dalego kulkę że mógłby m jeszcze pięść wcisnąć.
Poszukaj może instrukcji montażowych czy to Westfalii czy hakpola.
Może znajdziesz wymiary.
Może masz zamontowany z juka hehe.
Moim zdaniem powinien być dłuższy hak .
A masz fabrykę czy dokładany ( w ASO czy u majstra prywatnego)?

W innych samochodach to też mam sporo miejsca po 5-6 cm, ale w innych autach mam nie oryginalne haki. W Nissanie Qashqai mam oryginalny hak montowany przez serwis przed odebraniem auta z salonu. A instrukcje będę jeszcze przeglądał, mój tata gdzieś znalazł, że powinno być coś około 6 cm, ale muszę się dowiedzieć gdzie dokładnie to jest napisane.

przyczepka-samochodowa-nowe-oswietlenie-lubuskie-zagan-285265637.jpg

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top