Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > A33 3.0 cewki zapłonowe

A33 3.0 cewki zapłonowe

Na początku serdecznie witam wszystkich forumowiczów. W niedawnym czasie zostałem szczęśliwym i uśmiechniętym (mam nadzieję, że tak pozostanie :)) posiadaczem maximy A33.

Jak to zwykle bywa na początku znajomości z używanym samochodem jest parę rzeczy do wymiany i poprawy. 

Aktualny objaw z którym walczę to szarpanie (w sumie to jest to jedno szarpnięcie i dalej jest już płynnie) przy gwałtownym naciśnięciu gazu. Zacząłem od świec, ale choć jest lepiej objaw pozostał.

Następne w kolejce są cewki. Moje pytanie (pierwsze) do szanownych forumowiczów jest takie: jakie cewki polecacie?

Po przeglądzie rynku skłaniam się do ngk ( przeważnie stosowałem świece i kable tej firmy w posiadanych samochodach i byłem zadowolony). Może ktoś z Was wymieniał cewki i ma jakieś doświadczenia?

Chcę na razie kupić jedną sztukę i podmieniać, ale okazuje się, że są dwa rodzaje cewek: jeden do garów 1,2,3 i drugi do garów 4,5,6.

Drugie pytanie jeżeli trafię na walniętą to wystarczy wymienić jedną czy lepiej np. wymienić przynajmniej te trzy z jednej strony?

Trzecie pytanie: a może ktoś miał podobne objawy i wyleczył maxę zupełnie z innej strony. Jeżeli macie propozycję gdzie mogę zajrzeć oprócz cewek to będę wdzięczny za podpowiedzi.

Z góry dzięki.

A tak w ogóle to bomba samochód. Przestrzeń, moc, wygoda, prowadzenie na 6 :) 

Ceny w jakich można ten samochód aktualnie nabyć bardzo atrakcyjne.

Chyba na naszym rynku bardzo niedoceniana limuzyna.

Pozdrawiam

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top