Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Luz na przekładni kierowniczej

Luz na przekładni kierowniczej

2 godziny temu, rafsty napisał:

Kolego ja miałem w Xtrialu przegląd (dwa dni przed końcem gwarancji). Na przeglądzie wszystko super, ponieważ autko jakoś dziwnie się zachowywało nie trzymało się swojego toru jazdy pojechałem od razu na przegląd diagnostyczny na którym Pan diagnosta nie podbił dowodu gdyż okazało się że przednie zawieszenie jest rozpieprzone jak to powiedział. Więc wróciłem z tą kartką do tego samego ASO aby mi odpowiedzieli jak oni zrobili przegląd gwarancyjny i nie zauważyli rozwalonego zawieszenia pomimo że im zgłaszałem że auto się zachowuje dziwnie na drodze. Odpowiedź mnie powaliła na ziemię, Pan kierownik serwisu stwierdził że podczas tych 8 km przejechanych do stacji diagnostycznej zawieszenie musiało ulec awarii !!!! Ponieważ troszkę prawo znam to zawieszenie zostało wymienione na gwarancji a koszt tej usługi to było prawie 7 tysięcy zł (a to był rok 2011). Po prostu myśleli że trafili na jelenia i przyjadę już po gwarancji do nich z tym zawieszeniem i zapłacę za ta usługę. Od tamtej pory to ASO omijam szerokim łukiem. Więc jak masz gwarancję to się nie zastanawiaj nad niczym tylko wal prosto do ASO aby wymienili niesprawne części cokolwiek to jest.

Dzięki za odpowiedz i opis sytuacji. Oczywiście, że umówiłem się już na wizytę i niestety również mam taką samą opinie na temat tych przeglądów. To samo tłumaczenie usłyszałem od serwisanta :), że pewnie po wizycie :) (no u Ciebie tyłumaczenie to do 8Km jest kpina i komedią). Tylko wkur…. mnie to, że auto stało prawie 3 godziny, zainkasowali 900 zł (przegląd po 3 latach) a specjalnie ukrywają pewne rzeczy.

W sumie gość na stacji diagnostycznej powiedział mi pewną prawodłowość którą zaobserwował – bardzo dużo ludzi robi przegląd techniczny na stacji krótki czas przed końcem gwarancji aby załapać się jeszcze na naprawę gwarancyjną, która tak naprawdę powinna być zdiagnozowana podczas jednej z wielu wizyt przeglądów gwarancyjnych. Może to jest medota i wskazówka :)  

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top