Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Antena – nieszczelność, demontaż. Oraz dach paronamiczny.

Antena – nieszczelność, demontaż. Oraz dach paronamiczny.

Cześć!
Jestem laikiem jeśli chodzi o kwestie napraw mechanicznych, kosmetycznych czy jakichkolwiek jeśli chodzi o motoryzacje. A mam problem z jakim chciałbym sobie sam poradzić bo wydaje mi się, że nie jest to nic skomplikowanego. Jednak żeby niczego nie zepsuć proszę o rady. Problem dotyczy prawdopodobnie nieszczelności w miejscu anteny samochodowej. Po deszczach widoczne są zacieki właśnie w tym miejscu we wnętrzu auta. Stąd moje pytania:
– Gdzieś wyczytałem żeby potraktować to silikonem wcześniej przeczyszczając miejsca aplikacji. Więc jaki silikon do tego nadaje się najlepiej?
– Jak zdemontować antenę? Na pewno ktoś już to robił i mógłby mi dać szybki instruktaż w skrócie.
I odbijając trochę od tematu chciałbym zapytać o dach panoramiczny. Czy w przypadku posiadania tego w wyposażeniu również zdarzają się jakieś nieszczelności skutkujące późniejszymi zaciekami? Jak dbać o tą część samochodu, jak zapobiegać ewentualnym problemom i jak sobie z nimi radzić jeśli już coś takiego wystąpi? Pytam bo zastanawiam się czy ta ta widoczna przepuszczalność wilgoci po części nie jest powodowana również przez szklany dach?
Z góry dzięki za rady!
 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top