Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Gdzie kupujecie ori części?

Gdzie kupujecie ori części?

Witam,

Chciałbym się Was zapytać gdzie kupujecie oryginalne, bądź dobrej jakości części do P12? Pomijam ASO. Mam tu na myśli części „mniej popularne” – konkretne przykłady:

– ostatnio zapchała mi się dysza spryskiwaczy, i musiałem własnymi siłami regenerować, ponieważ nigdzie nie mogłem dostać nowej ori (ani nawet zamiennika). Przepatrzone sklepy typu: InterCars, MotoFactory, Allegro.

– padające maty grzewcze lusterek. Kilka razy wymieniałem same maty (z Allegro), ale chciałem nabyć nowe ori wkłady, bo wiadomo, nie można bez końca demontować lustra z plastiku montażowego, no i uniwersalne maty z allegro nie zakrywają całego zwierciadła i jakieś 30% lustra nie jest ogrzane. Nigdzie nie można dostać nowych ori wkładów, tylko zamienniki na allegro. Sprawdziłem dwa od dwóch różnych sprzedawców i zostały od razu zwrócone – nie wiem jak to co sprzedają można nazwać lustrem – przez odbicie w folii aluminiowej do pieczenia więcej widzę, niż w tym co sprzedają. Cena ASO zaporowa: 200zł za sztukę. Hurtownie moto – brak

– podnośniki szyb – na allegro tylko i wyłącznie same szyny bez blachy i to bardzo kiepskiej jakości, gorzej jak ori, a jak wiadomo w ori juz słabo jest. Hurtownie moto – brak

– mechanizm wycieraczek – z własnej winy uszkodziłem mechanizm (robiłem konserwacje prewencyjną, i przesadziłem przy przykręcaniu mechanizmu spowrotem i przegiąłem tulejkę w mocowaniu przez zbyt mocne dokręcenie i teraz ramiona mają delikatny luz. Nigdzie nowego nie mogę nabyć.

Może jest jakiś sklep o którym nie wiem, macie może jakieś propozycje?

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top