Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Kilka pytań z kilku dziedzin :)

Kilka pytań z kilku dziedzin :)

Cześć!

Od kilku dni jesteśmy posiadaczami QQ z 2008r 2.0 dci w automacie i mam kilka pytań związanych z samochodem, na które odpowiedzi nie znalazłem ani w instrukcji (którą mam po francusku…) ani w necie.

1. Navi – wersja z ekranem wystającym na górze deski – czy jest jakiś sposób, żeby po odpaleniu samochodu pokazywał się komputer pokładowy a nie mapa? Strasznie to upierdliwe.

2. Czy jeśli już wejdę w komputer ręcznie da się jakoś ustawić, żeby na czarnym pasku na dole wyświetlacza pokazywała się aktualna stacja radiowa, tak jak ma to miejsce w navi? Strasznie dziwne jest to, że pasek jest widoczny, jednak nic na nim nie ma.

3. Czy jest jakiś inny sposób, żeby powiedzmy spalanie pokazywało się także na liczniku? Z tego co się zorientowałem, powinno to być w dolnej części wyświetlacza a u mnie nie wyświetla się tam nic nawet pomimo zabawy przyciskami na zegarze.

4. Czy fabryczne radio (nie wiem nawet jaki to model… W każdym razie z osobnym wyświetlaczem od navi na górze deski i zmieniarką na chyba 6cd) ma chociażby wyjście aux? W schowku znalazłem przewód jack, jednak nigdzie nie znalazłem gniazda. Przełączając przyciskiem „source” przełącza się tylko między FM a AM.

5. Czy wszystkie 2.0 miały dpf? Jeśli nie to jak to sprawdzić bez podnośnika (np po VINie)?

6. Czy da się zamknąć lusterka z pilota bądź naciskając przycisk na klamce, czy tylko ręcznie z wnętrza pojazdu?

7. Gdzieś widziałem, że facet otwierał bagażnik z pilota. To była jakaś specjalna opcja czy już modyfikacja? Bo bajer fajny.

8. Czy jest jakaś opcja ustawienia odprowadzania światłami (magiczny ruch manetką od świateł albo podczas zamykania)?

9. Czy to możliwe, że mając kamerę cofania nie mam czujników parkowania? Samochód na pewno był uszkodzony, dlatego chciałbym wiedzieć, czy przyoszczędzili przy naprawie, czy taki kaprys zamawiającego.

To chyba tyle. Może chociaż na kilka pytań uda mi się znaleźć odpowiedź.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top