Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Zasilanie 12v / acc

Zasilanie 12v / acc

Witam,

Potrzebuję pomocy przy wyprowadzeniu zasilania w kabinie. chciałbym:

a) wyprowadzić złącze +12V w kabinie (akumulator / bezpiecznik 10A-15A / kabel 2,5mm2/ szykozłączka-rozgałęźnik na kilka urządzeń w kabinie) ale mam problem z przejściem przez grodź silnika. jest przepust za filtrem powietrza do którego dotarłem, ale bez rozcięcia wiązki (osłony) i siłowania się nie da rady. chciałbym uniknąć rozcinania. czy ktoś wie, czy są inne łatwo dostępne przejścia/zatyczki które można wykorzystać?

b) wyprowadzić zasilanie ACC/12V po włączeniu stacyjki. Kompletnie nie mam pojęcia skąd wyprowadzić zasilanie tak aby minimalnie ingerować w instalację. ACC ma być pomocnicze (wszystkie chińskie zabawki wymagają ACC jako sygnał włączenia stacyjki. elementy podłączane bardzo cienkimi kablami. dodatkowo, czy przy takich wyprowadzaniach warto dodawać bezpiecznik 1-2A na kabel?

c) czy ktoś wprowadzał zasilanie +12V kablem średnica ~40mm2 (pod wzmacniacz). widziałem, że w bagażniku są wolne zatyczki/przepusty na wysokości tłumika, ale kabel chciałbym wprowadzić przez przednią grodź bez wykonywania dodatkowych otworów.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top