Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Różnice lamp przednich w wersji przed i po lifcie.

Różnice lamp przednich w wersji przed i po lifcie.

całą lampę możesz zamienić tylko iż… do ksenonow potrzebujesz nie tylko lamp ale przetwornic, instalacji auto poziomowania czy spryskiwaczy lamp. Auto poziomowanie składa się z kilku podzespołów, instalacji a do tego trzeba przekodować moduły.

Ogolnie operacja do wykonania ale bardzo droga i dużo kombinowania. Już kiedyś ten temat był poruszany aby było to tak jak w oryginale zrobione i nie jest to takie proste.

Skoro padają ci lampy możesz wysłać do regeneracji, zrobią nowe odbłyśniki podobno świeci lepiej jak ori a koszta znacznie dużo niższe a niżeli kupno nowych lamp a co dopiero wymiana na soczewki.

Zresztą ktoś już pisał iż w Pathu/Navce nawet ksenony marnie świecą.  Pozostaje regeneracja/nowe odbłyśniki i dobre zarówki plus listwy LEDy jako halogeny dodatkowe.

Oczywiście mozesz zrobić podmiane lamp na pałe…. wymienić klosze i wstawić jakieś ksenowny, nie wiem czy na ori przetwornicach (czy sa podpięte pod can) czy uniwersalnych. Tylko na Boga nie wstawiaj ksenonów do zwykłych kloszy…..:angry:


Edytowane przez KrisT

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top