Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Komunikat na desce rozdzielczej

Komunikat na desce rozdzielczej

Instrukcję przepiłeś, czy „cóś” :huh:

Maintenance – Utrzymanie (konserwacja). Przypominanie o czynnościach konserwacyjnych

·        Wskaźnik wymiany oleju silnikowego i filtra (Oil and Filter) – wskaźnik pojawia się po upływie ustawionego przez Ciebie czasu do wymiany oleju silnikowego i filtra. Możesz ustawić lub zresetować odległość, po której należy wymienić olej silnikowy i filtr.

1.      Użyj przycisków Góra/Dół, aby wybrać [Settings] i naciśnij ENTER

2.      Wybierz [Maintenance], a następnie [Service] za pomocą przełączników Góra/Dół i ENTER. W menu [Service] użyj przycisków Góra/Dół , aby nawigować między opcjami menu i naciśnij ENTER, aby ustawić lub zresetować odległość, po której należy wymienić olej silnikowy.

Aby zapoznać się ze schematem czynności konserwacyjnych oraz ich interwałami, zajrzyj do Instrukcji serwisowania i konserwacji NISSAN.

·        Wskaźnik wymiany opon (Tyre) – wskaźnik ten pojawia się po przejechaniu ustawionego przez Ciebie odległości do wymiany opon. Możesz ustawić lub zresetować odległość, po której należy wymienić opony.

1.      Użyj przycisków Góra/Dół, aby wybrać [Settings] i naciśnij ENTER

2.      Wybierz [Maintenance], a następnie [Tyre] za pomocą przełączników Góra/Dół i ENTER. W menu [Tyre] użyj przycisków Góra/Dół , aby nawigować między opcjami menu i naciśnij ENTER, aby ustawić lub zresetować odległość, po której należy wymienić opony.

·        Wskaźnik wymiany innych elementów  (Other)  – wskaźnik pojawia się po upływie ustawionego przez Ciebie czasu do wymiany elementów innych niż olej silnikowy, filtr paliwa i opony. Możesz ustawić lub zresetować odległość, po której należy wymienić te elementy.

Alert umożliwia określenie alarmu aktywowanego, aby powiadomić kierowcę o wystąpieniu danego wydarzenia.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top