Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Zakup Maximy – mieszanie uczucia. Porada

Zakup Maximy – mieszanie uczucia. Porada

Witam Panowie, 

Na wstępie chciałbym się przywitać i przeprosić za ewentualne błędy. 

Jako iż moja stara C5 wymaga zmiany, naszła mnie chęć na Maixmę (na infiniti nie będzie kasy), byłem dzisiaj zobaczyć jedną i nie powiem auto robi kosmiczne wrażenie, do tego ma ogromny kufer (czyli coś czego potrzebuję), podczas jazdy i rozmowy właściciel powiedział ile włożył w to auto jak kupił, co zrobił itd (na wszystko są faktury), ale najpierw chciałbym zasięgnąć porady: 

1 rzecz: świecą kontroli ABS, TSC, SLEEP i BREAK, podobno była wymieniana pompa i czujnik ABSu ale błąd dalej wywala – stąd moje pytanie co to może być i ile może kosztować usunięcie awarii. Dodam że auto hamuje normalnie, nie czuć żeby coś było nie tak. Podobno świecą na chwilę obecną bo czujnik odpięty.

2 rzecz: zaświeca się CHECK ale podobno od lambdy (auto ma LPG) po dłuższej jeździe znika – miałem to samo w citroenie.

3 rzecz: zachaczył lusterkiem i kupił jakieś pierwsze lepsze i przez to przestała podobno działać pamięć foteli, nie wiem czy to ma wspólną zależność, stąd moje pytanie do was. 

4. rzecz: być może moje odczucie, stojąc na światłach (oczywiście na zapiętym D) po chwili czuć lekkie wibracje tak jak by auto na siłę chciało jechać. 

To wszystkie moje pytania i czekam na odpowiedzi jakie mogą być potencjalne koszty naprawy tych rzeczy oraz  czy warto interesować się autem w takim stanie, ponieważ silnik jest po grubym przeglądzie, rozrząd wymieniony, silnik ma moc, tak samo skrzynia podczas jazdy płynnie zmienia biegi, nie szarpie ani nic. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam 🙂 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top