Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Gwarancja na korozję perforacyjną

Gwarancja na korozję perforacyjną

Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że podczas każdego przeglądu  począwszy o 3 roku, ASO powinno wypełniać  na stronach pod koniec książeczki, strony dokumentujące dokonanie przeglądu stanu nadwozia.

Mimo, że przeglądy  do czwartego włącznie robiłem w ASO, te strony mam nie wypełnione, mam zamiar do nich podjechać aby je uzupełnili.

W zasadzie powinienem już robić piąty przegląd, ale, że  mam do wymiany w zasadzie olej i filtry chciałem zrobić to już po za ASO.

Ale pojawia się temat gwarancji  na korozję perforacyjną . Aby ją utrzymać przez 12 lat konieczne jest coroczne dokonanie inspekcji  stanu nadwozia w ASO. Jak się spodziewam inspekcja będzie płatna.

A może się mylę i robią to za darmo ?

I jeszcze druga kwestia: w gwarancji jest napisane, że : ” Gwarancja na korozję perforacyjną obejmuje profile zamknięte elementów metalowych nadwozia na przypadek perforacji na wskroś (dziury) rozwijającej się od wewnętrznej powierzchni blachy profilu na zewnątrz i będące skutkiem wady materiałowej, wykonawczej lub montażowej”.

Czy dobrze to rozumiem, że gwarancja nie obejmuje zatem błotników, dachu i innych miejsc gdzie wyjdzie rdza  i gdzie  profil nie jest zamknięty (np większa część drzwi), klapy itp ?

Jeśli tak, to chyba można sobie podarować taką ochronę. 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top