Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Juke AWD – wydech

Juke AWD – wydech

Cześć wszystkim,

opisywałem tu w grudniu 2017 gwarancyjną wymianę części wydechu – coś dzwoniło w pewnym zakresie obrotów, okazało się że to jedna z osłon na rurze od katalizatora do tłumika, wymieniono całą rurę na gwarancji. Minęło 17 miesięcy i ta wymieniona rura jest zardzewiała gorzej, niż ta, którą wtedy wymontowano – tyle, że osłona jeszcze siedzi na swoim miejscu i nie dzwoni. :) Do tego jest chyba bardziej zardzewiała, niż rura łącząca ją z puszką tłumika, która wisi pod autem prawie cztery lata – z tego by wynikało że części zamienne wydechu są chyba gorszej jakości niż te, które idą na pierwszy montaż. 

Ale do rzeczy – chciałbym wymienić wydech od katalizatora do końca, łącznie z puszką tłumika. Widziałem, że jest taki zestaw MagnaFlow ze stali nierdzewnej: KLIK, co pewnie byłoby zakupem dożywotnim. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim wydechem? Ewentualnie zna jakieś sensowne alternatywy dla fabrycznego wydechu i mógłby się takimi informacjami podzielić?

Jeśli ktoś chce, to mogę wrzucić fotkę, jak wygląda ta zardzewiała rura, mam też fotkę zrobioną bezpośrednio po tej gwarancyjnej wymianie. ;)

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top