Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > [QQ J11] „prawie” nowy z salonu 1.5DCi 115km – czy to dobra oferta?

[QQ J11] „prawie” nowy z salonu 1.5DCi 115km – czy to dobra oferta?

Cześć, jesteśmy z żoną w trakcie poszukiwania „nowego” samochodu w leasing i nasz wybór padł na QQ J11. Chciałbym Was serdecznie prosić o opinię i poradę czy oferty, które otrzymaliśmy są dobre.

Po wizytach w dwóch salonach NISSANA otrzymaliśmy dość ciekawą cenowo propozycję 87.900 zł na modele, które są albo w wersji DEMO albo jeździły w serwisie z przebiegem około 10.000km, modele z 2018 r. w wersji N-CONNECTA + pakiet styl + pakiet zimowy z silnikiem 1.5DCi 115km. Pod względem wyposażenia, osiągów, spalania, wielkości idealnie wpasowuje się w nasze potrzeby. Zależało nam również na gwarancji.

1. Jak sądzicie – to dobra oferta pod względem ceny czy może być tutaj gdzieś ukryty jakiś „haczyk”?
Wiadomo, że pewnym minusem jest to, że gwarancja jest już uruchomiona, ale jednocześnie mogły już gdzieś wyjść jakieś wady wieku młodzieńczego.

2. Czy takie egzemplarze w wersji DEMO albo jeżdżące w serwisie to dobry wybór patrząc na niższą cenę?

3. Czy w salonach przy takich ofertach „promocyjnych” można coś jeszcze ugrać? Np. dodatkowy przegląd (w końcu mimo wszystko już 10.000km przejechane)  albo może coś jeszcze innego?

4. Nie ukrywam, że pierwszy raz chciałbym kupić samochód „z salonu” i nie mam doświadczenia – o co jeszcze pytać, o co zawalczyć, na co zwrócić uwagę?

5. Silnik w tej wersji 1.5DCi 115km jest stosunkowo nowy i mało jeszcze o nim informacji – ma ktoś o nim jaką szerszą wiedzę, doświadczenia odnośnie użytkowania, ewentualnej trwałości itp.?

Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc!

 


Edytowane przez soltys

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top