Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > W sieci > NISSAN: MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ LIMITOWANY GT-R O MOCY 565 KM

NISSAN: MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ LIMITOWANY GT-R O MOCY 565 KM

Nissan stworzył nową, ekskluzywną edycję modelu GT-R. Okazją był jubileusz 50-lecia istnienia sportowego samochodu, który szybko okrzyczany został kultowym.

Można wejść w posiadanie nowego auta – ruszyły już zamówienia. W Polsce cena wersji 50th Anniversary Edition wynosi 590 000 zł.


nissan-GT-R_Ann2

Specjalną edycję Nissana GT-R po raz pierwszy zaprezentowano na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym New York International Auto Show (NYIAS). Ten inspirowany samochodami wyścigowymi model wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, tak by sprawiał radość z jazdy każdemu kierowcy, niezależnie od jego poziomu umiejętności.

Nissan GT-R 50th Anniversary Edition oferowany jest z dwukolorowym nadwoziem, nawiązującym do barw, w jakich pojazd występował w wyścigach japońskiej serii GP. Wiodący kolor to niebieski New Blue, a towarzyszą mu białe „wyścigowe” pasy na masce, dachu oraz klapie bagażnika.

Poczwórna warstwa lakieru i dwukrotne wygrzewanie zapewniają intensywność niebieskiego koloru z atrakcyjnymi detalami i głębokimi cieniami.

nissan-GT-R_Ann3

Rocznicowa edycja GT‑R zwraca też uwagę obręczami kół z niebieskimi akcentami oraz oznaczeniem 50th Anniversary. Jubileuszowy emblemat pojawia się także z tyłu pojazdu.

We wnętrzu modelu GT-R 50th Anniversary Edition dominuje elegancki odcień szarości, który tworzy w kabinie klimat luksusu. Model wyróżnia się także między innymi unikatowym wykończeniem kierownicy i dźwigni zmiany biegów, specjalnymi wytłoczeniami na fotelach, podsufitką z Alcantary z unikatowymi przeszyciami oraz daszkami przeciwsłonecznymi obszytymi Alcantarą.

nissan-GT-R_Ann4

Pod maską nowego Nissana GT-R znajdziemy potężny 565-konny 24-zaworowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra. W modelu zastosowano zmodyfikowaną 6-biegową przekładnię dwusprzęgłową z trybem „R” przeznaczonym do jazdy zarówno po drodze, jak i po torze.

Zamówienia na ten szczególny model będzie można już składać, cena samochodu wynosi 590 000 zł. W Europie dostępna będzie limitowana liczba GT-R 50th Anniversary Edition – 50 sztuk.

nissan-GT-R_Ann5

Źródło: NewsAuto ->

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top