Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Kilka wątpliwości dot. Pulsara

Kilka wątpliwości dot. Pulsara

Po kilku dniach zabawy z nowym samochodem pojawiło się kilka wątpliwości i pytań. Liczę, że ktoś z Was mi je pomoże rozwiązać.

1. Koło zapasowe – mam tylko uszczelniacz, bez kompresora. Gdzie szukać dojazdówki plus odpowiedniego klucza i lewarka? Kompletować z allegro, czy coś się da znaleźć gotowego? Wolę mieć normalne koło i możliwość jego zamontowania niż bawić się w wątpliwej jakości uszczelniacze.

2. Czy da się uruchomić automatyczne blokowanie drzwi po ruszeniu? W instrukcji tego nie widzę.

3. Powyżej około 70, 80 km/h słyszę jakieś dziwne dźwięki dochodzące z (moim zdaniem) okolicy lewego lusterka. Czy on ma taką aerodynamikę, że szumi w czasie jazdy, czy coś gdzieś może być luźne? 

4. Turbina (dla mnie nowość) wymaga obchodzenia się z nią delikatnie, czyli dobrze kojarzę, że po trasie lepiej odczekać minutę, dwie na wolnych obrotach, aż się schłodzi. W mieście mniej to istotne bo i inne prędkości są.

5. Tylne światło przeciwmgłowe – jest z obu stron czy tylko z jednej części klapy (świeci mi jedno, nie wiem, czy tak ma być, czy żarówka padła)

Na tę chwilę chyba tylko tyle. Trochę żałuję, że nie ma gniazda zapalniczki gdzieś z przodu tylko w schowku między fotelami i potrzeba 3m kabla USB żeby to ładnie poprowadzić, ale da się przeżyć.

Po przesiadce z Note – czuć różnicę na plus.


Edytowane przez MarcinJ

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top