Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Zagotowany plyn

Zagotowany plyn

No to jedyny jaki znalazłem no i chyba go zamówię., bo widzę że p12 ma inne mocowania. Teraz na laptopie dopiero sobie wygodnie mogłem zobaczyć.

Ogólnie tak chronologicznie patrząc to problem pojawił się chyba po tym jak odkręciłem korek chłodnicy, no i później go zakręciłem. 

Pojawił się check engine, którego wcześniej z tym nie łączyłem, a nie zdażyłem zdiagnozować problemu z checkiem. No i dziś po 2 dniach od pojawienia się checka nastąpiło zagotowanie na gdy auto stało odpalone na podwórku.

Chciałbym zobaczyć jaki to jest błąd, który wskazuje check. Coś czytałem, że w primerach od 2000 roku już nie da się tego sprawdzić, metodą 'na zworke’, ale jutro i tak spróbuję. 

Czy przez to odkręcenie korka chłodnicy mogło się zapowietrzyć i ten płyn wywalić? Ten zbiornik już od jakiegoś czasu był uszkodzony ale nie zdążyłem go ogarnąć,  auto jeździło normalnie.

 

Już pół auta wymieniłem i co chwilę coś nowego dochodzi. Ani teraz sprzedać, bo szkoda włożonych pieniędzy, ani nie moge ufać temu samochodowi bo co chwilę jakieś problemy z nim mam.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top