Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Jak zaadaptować brytyjskie lusterko do r51 w Polsce?

Jak zaadaptować brytyjskie lusterko do r51 w Polsce?

Halo Szanowni Wariaci:)

Jestem tu nowy więc przede wszystkim chciałbym się przywitać. Przez ostatnie kilkanascie lat bylem szczerze zakochany w moim starym zardzewiałym Land Roverze Discovery. Przyszedł jednak moment kiedy tych Jego kaprysów miałem już w  dość i od kilku dni jestem posiadaczem r51 2005 y25d więc mogę się troszkę naprzykrzac pytaniami:) Wybaczcie proszę. Obiecuje w zamian za odpowiedzi opisywać to co zrobię, żeby kolejni szukający znaleźli odpowiedź. 

Tło i pytanie (szukałem na forum ale nic nie ma)

Poprzedni właściciel auta wymienił rozbite prawe lusterko boczne na używkę z allegro….ale brytyjska. Oznacza to, że lusterko otwiera się i zatrzymuje za daleko w prawo i kierowca nic nie widzi. To znaczy widzi co się dzieje na trawniku za chodnikiem ale nie co za nim. Nie da się ustawić zwierciadła tak, żeby To skorygować i żeby było git bo skorupa jest za bardzo odchylona.

Czy jest jakiś patent, żeby takie lusterko brytyjskie przystosować do naszych aut? Coś przekręcić, zmienić, może wykorzystać mechanizm od oryginalnego lusterka (bo tylko skorupa się połamała…ale jak to podmienić)

Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi…

 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top