Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > [T32] Wybór modelu – 1.7 MT

[T32] Wybór modelu – 1.7 MT

Witam wszystkich, 

Jest to pierwszy post na forum – od wczoraj rozpocząłem przeglądanie w poszukiwaniu informacjo o ostatnim „sercu” Xa w jaki wyposażył go rena…tfu, Nissan:)

Niestety nie znalazłem informacji nt silnika za to CVT a owszem – po jeździe testowej i lekturze zwolniłem dziś rezerwację.

Niemniej jednak samo auto niemal idealnie wpasowało się w moje potrzeby, te zarówno czysto praktyczne ale i wizualne.

Tu muszę wspomnieć o nowej RAV4 – jakość wykonania tragedia, a w sumie to chyba jakość użytych materiałów. Polecam sprawdzić plastiki w bagażniku a także nadkola (wnęki na koła), tragedia – plastik tak cienki, że masakra, małym palcem odkształca się niemiłosiernie,  oparcie/podłokietnik buja się w sposób taki, że miałem obawy mocnej go przetestować – wiecie, nie moje auto, jazda próbna…

VAGi jakie „macałem” czy też wspomniany X-Trail – zupełnie inne odczucie, znaczy się na plus, Nissan ma nawet czymś pkryte nadkola co moze nawet tłumić dźwięki uderzających kamieni, etc.

Ale do rzeczy – szukam informacji nt. silnika 1.7 150KM/340Nm w połączeniu z manualną skrzynią biegów – to może być recepta na podjęcie decyzji odnośnie zakupu Xa.

Wiem, to całkiem nowy engine – ale może ktoś coś wie, słyszał lub może nawet użytkuje?

 


Edytowane przez sqmir

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top