Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Murano Z50 – czujnik temperatury wewnętrznej

Murano Z50 – czujnik temperatury wewnętrznej

Hej,

ustawienia temperatury w aucie działają zero-jedynkowo tj. z nawiewu dla ustawienia temperatury = 18 stopni leci zimne / chłodne powietrze, a od 18,5 ciepłe.

Po włączeniu trybu trybie klimatyzacji „auto” jest podobnie z tą różnicą, że wtedy siła nawiewu przełącza się na maksymalną… 

 

Po przeprowadzeniu automatycznej procedury diagnostycznej modułu HVAC „Self-diagnosis Function”, okazało się, że czujnik temperatury wewnętrznej wskazuje -22 stopnie (po jego wypięciu spada jeszcze bardziej)

 

Znalazłem w katalogu na tej stronie , że part number czujnika temperatury wewn. to: 27720-15U00 … iii tutaj zaczynają się schody – na allegro próżno szukać tego modelu czujnika (pojawia się 1x w archiwalnej aukcji). Poza tym jest jeszcze jeden używany za 40 zł z opisem, że pasuje do Murano Z50, ale z zupełnie innym oznaczeniem i wyglądający jak po powodzi.

Są oczywiście na ebay’u z USA, ale koszt z wysyłką to ponad 2 stówy + czekanie.

 

Przechodząc do tematu:

Na allegro są nowe czujniki do Nissanów (Murano, Xtrail, Leaf itd.), które wyglądają na zdjęciach identycznie jak mój (taka sama obudowa, wtyczka z 2 przewodami…) , a jednak mają inne oznaczenia niż katalogowy do Murano Z50. 

Czy jest szansa, że te czujniki będą poprawnie działać w Murano Z50?

 

 


Edytowane przez radion2

poprawa literówek

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top