Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > 2.0 DOHC 16V

2.0 DOHC 16V

Witam, panowie poważnie zastanawiam się nad qashqai, w grę wchodzi tylko II generacja, od 2017 lu b x – trail. I teraz bardzo prosiłbym o wasze opinie.

– Na jaki silnik się zdecydować? 2.0 DOHC 16 V jest bardzo mało popularny z tego co widzę i cięzko znaleźć informacje na jego temat. Czy jest to wolnossący benzyniak bez turbiny? Z tego co wiem nissany rozrządy mają skonstruowane na łańcuchu, czy nadaje się do LPG? Czy ma bezpośredni wtrysk i regulacje luzów zaworowych? Czy jest to skomplikowana konstrukcja?Jakieś wady fabryczne motoru? A może jednak lepszym wyborem jest 1.6 T DIG? No i analogiczne pytania co do tego silnika, awaryjność, spalanie?

– Na co zwrócić uwagę przy wyborze Nissana oprócz motoru, planuję wersje z automatyczną skrzynią biegów i napędem na jedną oś ( O ile wgl są takie warianty) jest to skrzynia bezstopniowa, jak z jej awaryjnością? Jak z jakością zawieszenia, osprzętu, podatnością na korozję ogólnie wady i zalety qashqai i X- trail mnie interesują. Jakie są wasze opnie na ten temat?

Moje oczekiwania jak najmniej skomplikowana konstrukcja, jak najmniej awaryjna, jak najtańsza w serwisie nawet jeśli ma te cechy dzięki mniejszym osiągom.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top