Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Juke F16 – problem z klapą bagażnika

Juke F16 – problem z klapą bagażnika

Wczoraj byłem dłuższą chwilę w ASO i dla zabicia czasu dokładnie pooglądałem nowego Juke – zarówno egzemplarze wystawione w salonie, jak i auta demonstracyjne i te na placu. Przy tej okazji zauważyłem zadziwiającą rzecz – wiele egzemplarzy ma wgnioty na klapie bagażnika w okolicy poziomego załamania blachy pod wnęką tylnej tablicy rejestracyjnej. Nie są to deformacje blachy wynikające z procesu produkcyjnego (zgrzewy, itd.), bo po pierwsze nie znajdują się idealnie w tych samych miejscach, a po drugie jest to na większości egzemplarzy, ale jednak nie na wszystkich. 

Gdyby chodziło o jedno czy dwa auta, to można by uznać to za przypadek – ale z dziewięciu sztuk w różnych wersjach, które widziałem wczoraj, dwie nie miały tego problemu, reszta tak.

Chodzi o uszkodzenia jak niżej:

920da2a934ad9a76.jpg6437f51fd577addd.jpg943ab21d85f299aa.jpg

Zawsze są to trzy wgniecenia, chociaż na różnych egzemplarzach różnią się wielkością i położeniem względem siebie – ale zawsze jest to na tym załamaniu pod wnęką na rejestrację. Zastanawiam się, co jest przyczyną czegoś tak dziwnego. 

Jeśli o F16 chodzi, to największym plusem w porównaniu do F15 wydaje mi się to, że nakładki progów są faktycznie częścią drzwi, w F15 po otwarciu drzwi próg wystaje sporo na zewnątrz i dodatkowo w zimie zawsze jest brudny, widać że tutaj ktoś przemyślał tę sprawę. :D

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top