Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Porady przed zakupem auta

Porady przed zakupem auta

 Witam Państwa serdecznie, jestem tutaj totalnie nowy, potrzebuję pilnie o coś zapytać. Stwierdziłem, że w wieku 26 lat, nie będę już gonił za dziecięcymi marzeniami i kupował AUDI A5 z 2012 roku, za prawie 60k, które ma 180-200 tyś przebiegu i padnie mi za 5 lat, tylko poszukam jakiejś odpowiedzialnej alternatywy, która posłuży na 10 lat lub dłużej. Po moim research’u bardzo wpadł mi w oko Nissan Quasquai. Ciągle zawieszam gdzieś oko na tym aucie, bardzo podoba mi się design, w środku nie jest jakieś wybitne jak na roczniki 2015+, ale i tak jest ładnie, schludnie i nowocześnie. Chciałbym uzyskać coś takiego : https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-1-6-dig-t-163km-kamera-czujniki-isofix-multifunkcja-keyless-go-ID6Emr11.html

Zależy mi na silniku 163 km, auto w benzynie z możliwością zainstalowania LPG. Budżet jaki miałbym MAKSYMALNIE na zakup auta, to 70k zł. Czy w tej cenie dostanę gdzieś ten silnik, ale rocznik 2017 jak dobrze poszukam ? Może się mylę, ale mam wrażenie że Quasquai z 2015 a z 2017 r. już się różni, wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym ( na korzyść tego z 2017r oczywiscie )

Moje pytania :

1. Czy to jest auto warte tych pieniędzy ?

2. Czy można z nim związać przyszłość na 10 lat przy odpowiednim zadbaniu ?

3. Czy dobrze znosi gaz ? Teraz mam auto z LPG od 3 lat i jest świetnie, jeżdzę bardzo dużo i potrzebuję gaz.

4. Czy ciężko dostać ten model z quatro ? Mieszkam w terenach, gdzie kiedy jest zima, ciężko się porusza, jest sporo wzniesień, górek i dolin.

5. Proszę o wszelkie porady i uwagi, które przyjdą Państwu do głowy. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam !

 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top