Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > W sieci > Ostatni Nissan GT-R sprzedany w Polsce. Żegnamy kultowy model

Ostatni Nissan GT-R sprzedany w Polsce. Żegnamy kultowy model

Wyjątkowy samochód został sprzedany przez dealera Japan Motors w Krakowie miłośnikowi motoryzacji i biznesmenowi z Warszawy. To wydarzenie jednocześnie zakończyło historię sprzedaży modelu GT-R w Polsce, która rozpoczęła się w 2008 r.
Łącznie sprzedano ponad 200 egzemplarzy kultowego japońskiego supersamochodu i jedynego modelu z serii GT-R, jaki w ogóle sprzedawano w naszym kraju. Przy okazji jest to jeden z najstarszych modeli (bez zmiany generacji) do niedawna dostępnych w sprzedaży.
Nissan GT-R Prestige T-Spec to wersja z podstawowym silnikiem 3.8 o mocy 570 KM, ale z dodatkami stylistycznymi, takimi jak tylny spojler wykonany z włókna węglowego, lakierowana na miedziany kolor pokrywa silnika czy emblematy T-Spec umieszczone pod logiem GT-R z tyłu pojazdu oraz na atrapie chłodnicy.
Ponadto specyfikacja wyróżnia się węglowo-ceramicznymi hamulcami oraz specjalnymi obręczami kół, zarezerwowanymi dotychczas wyłącznie dla wersji Nismo. Są lżejsze o 3,4 kg od standardowych felg.
Wnętrze zostało wykończone skórzaną tapicerką w specjalnym, niedostępnym w innych odmianach kolorze, a na pokrywie bagażnika znajduje się nowe logo Nissana. Egzemplarz sprzedany w Polsce ma również unikatowy lakier opracowany specjalnie dla tej wersji – Midnight Purple – inspirowany kolorem o tej samej nazwie z legendarnego Nissana Skyline GT-R R34.

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top