Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > W sieci > Nissan Qashqai e-Power wyceniony w Polsce. Oszczędzanie sporo kosztuje

Nissan Qashqai e-Power wyceniony w Polsce. Oszczędzanie sporo kosztuje

173 700 zł — to minimalna kwota, jaką trzeba zapłacić za japońskiego crossovera z hybrydą e-Power. To nietypowy napęd, w którym benzynowy silnik spalinowy 1.5 158 KM pełni jedynie rolę generatora do napędzania prądnicy. Ta z kolei stale ładuje akumulator zasilający następnie silnik elektryczny.
Nissan twierdzi, że to bardziej wydajne połączenie niż typowa hybryda, co owocuje średnim spalaniem na poziomie 5,3 litra na 100 km i przyspieszeniem 0–100 km/h w 7,8 sekundy. Trzeba przyznać, że to całkiem przyzwoite parametry.

 

Nowy Nissan Qashqai

Nowy Nissan Qashqai (mat. prasowe / Nissan)

Warto zaznaczyć, że wysoka cena Qashqaia e-Power nie wynika wyłącznie z zastosowania wyjątkowego napędu, ale również wyposażenia. Wspomnianej odmiany nie połączymy bowiem z bazowymi wersjami Visia i Acenta. Chętni na napęd e-Power muszą zdecydować się na wersje N-Connecta lub wyższe. Szczegóły znajdziecie poniżej:
Nissan Qashqai e-Power — ceny i wersje wyposażenia:
  • N-Connecta – od 173 700 zł — standardowo m.in. reflektory przednie BI-LED, pakiet systemów wsparcia kierowcy, dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, 18-calowe felgi, system kamer 360 stopni, cyfrowe zegary
  • Tekna – od 190 450 zł — dodatkowo m.in. 19-calowe felgi, dach panoramiczny, wyświetlacz head-up
  • Tekna+ – od 198 259 zł — dodatkowo m.in. 20-calowe felgi, skórzana tapicerka ze skóry premium, system nagłośnienia Bose

 

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top