Jesteś tutaj
Start > W sieci > NISSAN: ARIYA e-4ORCE W WYMAGAJĄCYM TEŚCIE W ZIMOWYCH WARUNKACH

NISSAN: ARIYA e-4ORCE W WYMAGAJĄCYM TEŚCIE W ZIMOWYCH WARUNKACH

Nissan poddał wymagającym testom model ARIYA e-4ORCE w trudnych zimowych warunkach na torze testowym w Hokkaido w Japonii.
W Nissanie ARIYA wykorzystano bogate doświadczenie marki w dziedzinie samochodów elektrycznych, napędów na cztery koła i technologii kontroli zawieszenia. Wersja z napędem na cztery koła została wyposażona w innowacyjne rozwiązanie z dwoma silnikami i technologią e-4ORCE, która zwiększa pewność za kierownicą oraz gwarantuje lepszą kontrolę nad pojazdem i doskonałe właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych.
Eksperci Nissana poddali samochód wymagającym próbom na torze testowym w Hokkaido w Japonii. Sprawdzili zachowanie crossovera ARIYA e-4ORCE w trudnych zimowych warunkach – na pokrytych śniegiem i śliskich drogach. Podczas rygorystycznych testów zespół Nissana badał wszystkie parametry począwszy od prędkości, poprzez reakcję na naciśnięcie pedału przyspieszenia, po kąt skrętu i kontrolę podczas pokonywania zakrętów, aby w pełni przeanalizować odczucia kierowcy i komfort pasażerów, zanim klienci zasiądą za kierownicą.
Nissan oferuje śmiałe, innowacyjne rozwiązania, a jego zaawansowana technologia zelektryfikowanego napędu na obie osie – e-4ORCE – wprowadza nową jakość w zakresie systemów napędu na cztery koła. Jednocześnie stawia na pierwszym miejscu pewność prowadzenia i wygodę za kierownicą. System e-4ORCE zapewnia dynamiczną jazdę i pełną kontrolę z błyskawiczną reakcją i płynnym przyspieszeniem, dzięki utraprecyzyjnemu układowi sterowania reagującemu w 1/10 000 sekundy. Gwarantuje komfort kierowcy i pasażerów oraz stabilność pojazdu, a jednocześnie zapewnia wrażenia z jazdy i dynamikę typowe dla aut sportowych.

Zaprojektowany wyłącznie do napędów zelektryfikowanych, e-4ORCE odgrywa kluczową rolę w działaniach Nissana na rzecz bardziej czystego, bezpiecznego i inkluzywnego świata, w którym jednocześnie nie trzeba rezygnować z ekscytującej jazdy samochodem.

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top