Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > FELGI I ET, ROZSTAW ŚRUB

FELGI I ET, ROZSTAW ŚRUB

Właśnie się dowiedziałem, że felgi na mojej Almerze mają średnicę otworu 66mm, a średnica otworu centrującego ma 66,1mm. Ekhm? Czegoś tutaj nie rozumiem?

jak zamawiałem kiedyś pierścienie i też te 0,1 na różnych aukcjach było pisane lub nie, to pytałem sprzedającego i 0,1 mm po obwodzie i tak nie robiło by różnicy, choć podobno rozmiary są standardowe, i to że nie jest napisane 66,1 tylko 66 to wcale nie znaczy że to inny wymiar.

U mnie jest inny problem, mam w alusach masitaly otwór 66,6 i 2 pierścienie zagubione, a 2 w średnio-kiepskim stanie, natomiast nie mogę znaleźć nigdzie takich cienkich(66,6x 66,1- P11), może ktoś ma namiary na firmę która ma w ofercie takie cieniaki lub producenta który robi dowolne wymiary. Proszę o pomoc bo nic nie mogę znaleźć, najmniejsze na zamówienie znalazłem o ściance 0,5mm, te musiały by mieć 0,25mm. te 2 które mam wyglądają jak strzępki, ale dają efekt, bo po założeniu felga nie ma luzu na piaście, a w tych bez jest wyczuwalny luz po nałożeniu, zapewne od tego drży kierownica i wymieniałem łączniki stabilizatorów…


Edytowane przez piur69

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top