Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Wytarta kierownica w QQ J10 – porady co zrobić z tym fantem

Wytarta kierownica w QQ J10 – porady co zrobić z tym fantem

Zauważ jaki ma przebieg ten wieśwagen. Nie wiem jak wyglądała ta kierownica jak był nowy, ale wg mnie nie miała perforacji. Na fotkach tego nie widać, ale jest idealnie gładka, na całym obwodzie jednakowo. Skóra sprawia wrażenie bardzo grubej. W moim T30 dziury zaczęły wychodzić w miejscach gdzie gładkie wytarło się do szorstkiego. Patrząc ta grubość tej skóry w moim Nissanie twierdzę że jest to badziew i w fiatach CC montowali lepsze.

Przykre ale prawdziwe.

Kierownica w T5 ,której fotki umieściłeś nie jest perforowana ale koło kierownicy nie wytarte ma fakturę bardzo zbliżoną do tej na poduszce powietrznej.Więc wytarcie koła jest znaczne ,aczkolwiek nie jest zupełnie starta farba ze skóry.

Podobnie jest w moim Nissanie ,choć przebieg to “tylko”260 tys.km

W A6C6 Quattro przy przebiegu ok.240 tys.km kierownica miała zupełnie startą fakturę i była głatka jak szkło.

Kierownicę dałem do obszycia nowa skóra ,jakościowo znacznie lepszą niż była w oryginale .Mam kontakt z nowym właścicielem i najechał juz 150 tys.km.i kierownica wciąż wygląda jak nową.

Duże znaczenie ma tez kto autem jeździ ,jak będzie to budowlaniec czy mechanik co ma skóre na rekach jak papier ścierny,to po 50 tys.km wytrze koło w kierownicy jak kto inny po 0,5 mln km.

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top