Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > Forumowicze posty piszą... > Dziwny dźwięk przy ruszaniu -1,2 DIG-T manual

Dziwny dźwięk przy ruszaniu -1,2 DIG-T manual

Cześć Wszystkim.

Od jakiegoś czasu w moim samochodzie podczas ruszania pojawiają się dziwne dźwięki. Jest to takie jakby gruchanie , ciężkie w sumie do opisania. Słychać to dość wyraźnie na filmiku, szczególnie od 30 sekundy. Nie dzieje się tak za każdym razem, jednak częstotliwość pojawiania się tego dźwięku z dnia na dzień jest coraz większa. Głośność również się zmienia; raz jest ledwo słyszalny, innym razem daje naprawdę do wiwatu. 

Samochód ma przejechane zaledwie 7500 km. Jest jeszcze na gwarancji i z tym problemem oczywiście zgłaszałem się do ASO. Za pierwszym razem, gdy samochód zostawiłem u mechaników, a nie byłem przy przejażdżce próbnej, panowie nie stwierdzili żadnego problemu. Za drugim, gdy już się z jednym z nich przejechałem i pokazałem o co mi konkretnie chodzi, dźwięk usłyszeli. Po paru godzinach sprawdzania samochodu otrzymałem od nich odpowiedź, że jednak wszystko jest ok i że ten typ tak ma… 

Czy ktoś z Was miał może podobny problem albo wie skąd może taki dźwięk dochodzić? Według mnie nie jest to normalny dźwięk jaki powinien dochodzić z silnika, tym bardziej, że pojawił się dopiero niedawno i nie słyszę go za każdym razem. 

Czytaj na Forum ->

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top