Czesci Nissana - Ucando.pl
Jesteś tutaj
Start > W sieci > NISSAN: QASHQAI W SPECJALNEJ OFERCIE WYNAJMU

NISSAN: QASHQAI W SPECJALNEJ OFERCIE WYNAJMU

Nissan wprowadza specjalną ofertę wynajmu długoterminowego Business Finance, opracowaną przy współpracy z Bankiem RCI oraz firmą Alphabet Polska.

W ramach programu kompaktowy crossover Qashqai dostępny jest w cenie 1089,99 złotych netto miesięcznie.

Propozycja skierowana jest do wszystkich klientów biznesowych. Dotyczy modelu Qashqai w najchętniej kupowanej, bogato wyposażonej wersji N-Connecta z benzynowym silnikiem 1.3 DIG-T o mocy 140 KM.

Egzemplarze objęte programem wyposażone są m.in. w adaptacyjne reflektory przednie Full LED z systemem doświetlania zakrętów, panoramiczne okno dachowe, mutlimedialny system NissanConnect z 7-calowym ekranem dotykowym, nawigacją opartą na mapach firmy TomTom z usługą Live Traffic, system kamer 360°, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system inteligentnego kluczyka I-Key, relingi dachowe oraz felgi 18 cali ze stopu metali lekkich.

nissan-quas2

Część puli samochodów posiada także pakiet zimowy, obejmujący podgrzewane przednie siedzenia i ogrzewaną przednią szybę. Wszystkie oferowane są z lakierem metalizowanym.

Okres trwania wynajmu zaplanowano na 24 miesiące przy łącznym limicie przebiegu 30 000 km. W tym czasie użytkownik nie musi się martwić o serwisowanie pojazdu, ponieważ w programie uwzględnione zostały zarówno okresowe przeglądy, jak i profesjonalna naprawa wszelkich usterek. Ponadto, klient otrzymuje do swojej dyspozycji kartę paliwową, umożliwiającą wygodne tankowanie i bezgotówkowe, comiesięczne rozliczanie transakcji.

Miesięczna rata wynajmu to 1 089,99 zł netto oraz 1 130 zł netto dla egzemplarzy wyposażonych dodatkowo w pakiet zimowy. Kalkulacja nie zakłada wpłaty własnej.

Źródło: NewsAuto ->

Avatar
NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top