Jesteś tutaj
Start > NISSAN Press > Nissan świętuje podwójny triumf w konkursie What Van? Awards 2024

Nissan świętuje podwójny triumf w konkursie What Van? Awards 2024

Nissan Townstar odniósł imponujący, podwójny sukces w konkursie What Van? Awards 2024 w Wielkiej Brytanii. Townstar został uznany za kompaktowego vana roku, natomiast jego wersja elektryczna otrzymała nagrodę „Electric Van of the Year” – elektrycznego vana roku.
Townstar, następca niezwykle popularnego Nissana e-NV200, od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się powodzeniem. Pojazd jest dostępny w wersji z napędem benzynowym lub elektrycznym i został zaprojektowany z myślą o działalności biznesowej na miarę naszych czasów oraz przyspieszeniu przejścia na elektromobilność.
Model ten wprowadził do segmentu kompaktowych vanów pakiet ponad 20 technologii i jest wyposażony w szeroką gamę systemów bezpieczeństwa oraz zaawansowanych funkcji wsparcia kierowcy, takich jak inteligentne hamowanie awaryjne, asystenta parkowania, inteligentny tempomat i system kamer 360°, co stawia go w czołówce swojej kategorii.
Francesco Russiello, menedżer ds. lekkich samochodów użytkowych w brytyjskim oddziale Nissana, powiedział: „W Nissanie wiemy, jak fantastycznym pojazdem jest Townstar. Wspaniale było otrzymać oficjalne potwierdzenie tego faktu podczas rozdania prestiżowych nagród What Van? Awards 2024. Oczywiście bardzo się cieszymy, w szczególności z naszego sukcesu w kategorii «Electric Van of the Year», w której Townstar rywalizował z wieloma modelami innych producentów. W obliczu zaostrzonych norm emisji, ograniczeń w dostępie do obszarów miejskich oraz stale rosnącego zapotrzebowania na obsługę tak zwanych dostaw ostatniego kilometra, duże i małe firmy muszą szukać skutecznych i zrównoważonych rozwiązań, by utrzymać konkurencyjność i optymalizować swoje działania. Townstar idealnie się do tego nadaje”.

Źródło: Nissan News ->

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top