Jesteś tutaj
Start > Projekty > [REMONT] Nissan Pickup D22 saydacka

[REMONT] Nissan Pickup D22 saydacka

Racjonalne wybory w zetknięciu z głosami serca nigdy nie były moją mocną stroną więc zamiast wybrać jakiś mały samochodzik na dojazdy do pracy jak większość normalnego społeczeństwa stwierdziłem sobie – Navara!
Odkąd lata temu spostrzegłem że pickupy nie są już jedynie domeną teksańskich rengerów i można je kupić i użytkować także w naszym kraju zapałałem chęć posiadania takowego w gruncie rzeczy mało praktycznego, wielkiego, chlejącego paliwo monstrum – „zdecydowanie navara” utwierdziłem się w przekonaniu co rozwiało resztę wątpliwości mojej racjonalnej strony – a przynajmniej stłumiło ją do reszty.
Poszukiwania przy pomocy popularnych serwisów nie przynosiło rezultatów – zawsze było jakieś ale: cena, stan, w cholerę daleko itp. i tutaj kosmos dał o sobie znać – pewnie pomyślał sobie: uparty osioł i tak coś kupi – a znając jego szczęście wpadnie na minę i później będzie na nas przeklinał więc mu pomożemy dla własnego spokoju i tym samym na naszym forum pojawił się jakiś nowy z pomysłem że tutaj jest dobre miejsce na sprzedaż samochodu który po pierwsze się mu znudził, a po drugie ma mały defekt mianowicie: korbowód stwierdził że ma dość i ucieka z domu – ucieczka wyszła tylko częściowo, ale tak czy siak wyjrzał na światło dzienne oznajmiając przy tym całemu światu że samochód na razie przynajmniej nigdzie nie pojedzie. Kilka telefonów później ustaliłem gdzie stoi owy samochód i stwierdzając że jest to w rejonie działalności ekipy EZG wymęczyłem Lemmego aby podjechał, zajrzał – co też uczynił tego samego dnia oznajmiając że „baza jak najbardziej ok”.

@Saydack

Czytaj na Forum >

NKP

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem.


Top